Birbirinden renkli ve eğlenceli etkinliklerin yer aldığı festivale ünlü influencer Berfu Yenenler çocuklarıyla katıldı.

Yapı Kredi bomontiada, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı “Benetton Çocuk Festivali” ile kutladı. Yapı Kredi WorldŞişli Belediyesi ve United Colors of Benetton’un işbirliğiyle saat 12.00 – 18.00 arasında gerçekleştirdiği festivalde 4.Kat ve Avlu’da çocukları birbirinden renkli ve eğlenceli etkinlikler karşıladı. Binlerce kişinin katılım gösterdiği etkinlikte ünlü influencer Berfu Yenenler de çocuklarıyla katılım göstererek eğlenceli dakikalar yaşadı.

United Colors of Benetton 4.Kat’ta Yapay Zeka ve Yeni Portreler, Pipet Aksesuar Tasarımı ve Güzel Şans Tılsımı gibi aktiviteler düzenleyerek çocuklara 23 Nisan da rengarenk ve keyifli anlar yaşattı. Festivalde, Sürdürülebilirlik Atölyesi de çocuklara keyifli dakikalar geçirtirken, atık malzemenin nasıl değerlendirileceği ve dönüştürüleceğini de paylaştı.

Gün boyunca 4.Kat ve Avlu’da süren Benetton Çocuk Festivali’nde kukla atölyesi, random objelerden oyuncak yapımı, Hacivat Karagöz gölge oyunu, plastik kapaklar ile 100. yıl tasarımı, kartondan portre, yüz boyama standı, Fun For Jazz konseri ve sihirbazlık gösterisi gibi aktiviteler yer aldı. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı