İlk şubesini İzmir’de açan Burgan Yatırım, şubeleşme yatırımlarına hız veriyor. Şirket, müşteri odaklı hizmet anlayışını Türkiye’nin önemli merkezlerinde açacağı yeni şubeleriyle sürdürecek.

Sermaye piyasasının önde gelen oyuncularından Burgan Yatırım, Türkiye’nin önemli noktalarında şubeleşme atağına geçerek, 2023 Ocak ayında ilk şubesini Alsancak İzmir’de açtı. Burgan Yatırım İzmir şubesi, Konak’ta bulunan Burgan Bank şubesinde faaliyete geçti. Alanında uzman kadrosuyla hizmet verecek olan Burgan Yatırım, sermaye piyasalarında işlem yapan Ege Bölgesi’ndeki yatırımcılara, kaliteli, hızlı ve ihtiyaca özel çözümler sunacak. 

Burgan Yatırım, deneyimli insan kaynağı, kullanıcı dostu dijital platformları, yeni projeleri ve Türkiye geneline açılacak şubeleri ile büyüme stratejisini dijital ve konvansiyonel  platformlara taşıyacak.  

“Her zaman müşterimizin yanında olmaya devam edeceğiz”

Teknoloji dostu bir şirket olarak her zaman yatırımcılarının yanında olacaklarını vurgulayan Burgan Yatırım Genel Müdürü Serhan Taylan, şubeleşme yatırımlarının önümüzdeki dönemde devam edeceğini ifade etti. Taylan şunları söyledi: “Burgan Yatırım olarak gerek Burgan Trade dijital platformumuz üzerinden gerekse sosyal medya kanallarımız aracılığıyla yatırımcılarımızı sürekli bilgilendiriyoruz. Konusunda uzman çalışanlarımız ve kanallarımız aracılığıyla  müşteri ihtiyaçlarını dinleyen, beklentileri konusunda yeni çalışmalar yapan ve aksiyona geçen bir kurumuz. Şubelerimiz dışında, bireysel müşterilerimiz için kurduğumuz Yatırımcı İşlem Merkezimiz, zengin araştırma kütüphanesini kullanıma sunduğumuz web sitemiz ve Burgan Trade mobil, desktop uygulamalarımızla 360 derece hizmet anlayışıyla hareket ediyoruz. 2023 Ocak ayında SPK’dan aldığımız onayla, İzmir’de açtığımız şubemiz ile Egeli yatırımcılarımıza daha da yakınlaştık. Ege Bölgemizdeki tüm müşterilerimize yerinde, konusunda uzman çalışanlarla hizmet vereceğiz. Önümüzdeki aylarda Türkiye’nin önemli merkezlerinde açacağımız yeni şubelerimizle müşterilerimizin daha da yakınında olmaya devam edeceğiz. Öncelikle müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinlediğimiz, yatırımlarına bizimle beraber yön verdikleri için mutlu olabilecekleri bir ekosistem kuruyoruz. En önemli hedefimiz, günümüzde yaşanan yoğun bilgi bombardımanında müşterilerimizin profillerine ve hedeflerine uygun sermaye piyasası ürünleri ile daha yalın, hızlı ve güvenilir danışmanlık hizmeti verdiğimizi göstermektir. Bu sebeple müşterilerimize ‘Siz Hayata Zaman Ayırın, Biz Yatırımlarınıza’ diyoruz.”

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı