Güzel sunuculardan biri olan Çağla Şıkel, katılım gerçekleştirdiği bir televizyon programı içerisinde aşık olabileceği erkeğin özelliklerini teker teker sıraya dizdi. Şıkel açıklamasında; ”Kendi ayaklarının üstünde durmayı başaran başarılı insana aşık olmaktayım. Çalışan üretebilen ve kendini geliştirmekte olan insanı çok seviyorum” şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Haber Global ekranları üzerinde yayınlanmaya devam eden ”Jülide Ateş’le 40” isimli programın bu hafta içerisindeki konuğu güzel ve başarılı sunuculardan Çağla Şıkel’di. Özel yaşamından kariyerine kadar pek çok farklı konuyla alakalı olarak açıklamalarda bulunmuş olan Çağla Şıkel, aşık olabileceği erkeğin tarifini de yaptı.

Yaşamına girecek olan insanın ”Magazinde görünmeyelim” benzerindeki bir sıkıntısının bulunmaması gerekli olduğunu ifade eden Şıkel açıklamasında; ”Kendi ayaklarının üstünde durmayı başarabilen başarılı insana aşık olmaktayım. Fazlasıyla kesin bir bilgidir. Yapmış olduğu işin en iyisini yapabilen, çalışan üretebilen ve kendini geliştirmeyi başaran, bilmediği bir konuyla alakalı olarak yaşına başına bakmadan araştırma yapmaktan hiç bir şekilde utanmayan adamı seviyorum. Bundan dolayı da her şeyi yapabilecek olduğum adam bir gün karşıma çıkarsa, bana kalırsa o da benim yaşamıma girmekten hiç bir şekilde gocunmaz diye düşünmekteyim” şeklindeki ifadelerine yer verdi.