Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S5 daha satışa sunulmadan, bu modelin mini sürümüne ait bulgular ortaya çıktı. Galaxy S5 mini yakında tanıtılabilir.

Bu yılın gözde cihazlarından biri olacağını özellikleri ile şimdiden belli eden Samsung Galaxy S5, 11 Nisan tarihinde 150 ülkede satışa sunulacak. Galaxy S5’in daha satışa sunulmasına 1 ay varken, mini sürümünün varlığına dair bulgular ortaya çıktı.
Galaxy S5 Mini olma ihtimali çok yüksek.

s5-mini

Bildiğiniz gibi Samsung, Galaxy S3 ile cihazlarının özellikleri kırpılmış mini sürümlerini kullanıcıların beğenisine sunmaya başlamıştı. Galaxy S5’in de merakla beklenen mini sürümü iddiaları, sızdırılan liste sayesinde alevlenmiş oldu. Zauba.com adında Hintli bir web sitesine listelenen SM-G870 kod isimli bu cihazın, Galaxy S5 mini’ye ait olma ihtimali çok yüksek.

Amiral gemisi Galaxy S5’in özelliklerinin kırpılmış ve boyutunun küçültülmüş hali olarak sunulması beklenen Galaxy S5 mini’nin ne zaman tanıtılacağına ve fiyatının ne kadar olacağına dair henüz bir bilgi bulunmuyor. Bakalım Samsung, Galaxy S5 mini’nin varlığına ilişkin önümüzdeki günlerde sızıntılar gelecek mi?

Kaynak: http://shiftdelete.net/galaxy-s5-mini-mi-geliyor-50855.html